מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

חוות דעת בניתוחי גב

מטופלים הסובלים מכאבי גב מדווחים לעיתים על סימפטומים נוספים. חולשה בגפיים. תחושה של כבדות בתנועה, מגבלה בתנועה באזור הצוואר, לפעמים גם אי שליטה בסוגרים. פתרון שיכול לעלות על הפרק הינו ניתוח גב. לפני ששוקלים פעולה שכזאת, נחוצה חוות דעת בניתוחי גב. נחוצה חוות דעת לפריצת דיסק. ממי ניתן להזמין חוות דעת ניתוחי גב? רופא כללי לא מוסמך להעניק חוות דעת בנושאים כאלה. חוות דעת לניתוחי גב צריכה להינתן על ידי אורתופד מנוסה, עדיף בעל ניסיון רב בניתוחי גב. אם אתם צריכים חוות דעת בניתוחי גב, תוכלו לפנות לד"ר גד ולן (ראש יחידה לניתוחי גב בבית החולים לניאדו).

חוות דעת לפריצת דיסק

למי ומתי עשויה להידרש חוות דעת בניתוחי גב? אין ספק כי חוות דעת שכזאת מומלצת למשל למי שקיבל חוות דעת לפריצת דיסק אך מרגיש עדיין חוסר ביטחון מה עליו לעשות. חוות דעת ניתוחי גב יכולה להתאים למי שרוצה לברר האם באמת אין מנוס מניתוח. לפעמים, חוות דעת לניתוחי גב ניתנת להורים לילדים או לבני משפחה של אנשים מבוגרים אשר חלו או נפצעו. חוות דעת בניתוחי גב צריכה להינתן במקצועיות אך גם בשפה בהירה. שפה שכל אחד יכול להבין.

חוות דעת ניתוחי גב

אם ניתן להניח כי חוות דעת בניתוחי גב נדרשת אך ורק למטופלים או לבני המשפחה, יש גם מצבים אחרים. חוות דעת לפריצת דיסק עשויה להינתן לפני ניתוח או כאשר מתברר כי הצלחת הניתוח לא הייתה שלימה. חוות דעת ניתוחי גב נדרשת למשל אם חברת הביטוח מסבת לאשר את מימון הניתוח, מטעמים לא ברורים. כמו כן, חוות דעת לניתוחי גב עשויה להידרש במצבים משפטיים. למשל, כאשר חוות דעת בניתוחי גב נועדה לאפשר לשופט לקבוע האם הייתה או לא הייתה רשלנות רפואית.

חוות דעת לניתוחי גב

יש עוד דבר חשוב שאותו יש לומר בנושא חוות דעת בניתוחי גב. אם יש איזו התלבטות, אם מרגישים שחסר ידע או נתונים, כדאי לדעת יותר. חוות דעת לפריצת דיסק עוזרת לקבל החלטות בלב שלם. חוות דעת ניתוחי גב לפעמים קובעת איזה טיפול שמרני ניתן לקבל, לפני שממשיכים לניתוח. אם לדעתכם טופלתם שלא כהלכה, אם אתם רוצים לקבל ייעוץ או מידע, חוות דעת לניתוחי גב מד"ר גד ולן תוכל לסייע. חוות דעת בניתוחי גב מאורתופד כירורג בעל כשלושים שנות ניסיון ברפואה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: