מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

חוות דעת פריצת דיסק

אם פעם מטופלים היו מקבלים את חוות דעת של הרופא כמו תורה מסיני, כיום לא תמיד זה כך. מטופלים רבים או בני משפחה של מטופלים שרוצים לקבל את הטיפול הטוב ביותר לא מסתפקים בחוות דעת של הרופא הראשון שאותו פגשו. אם דרושה לכם חוות דעת אורטופדיה, אם אתם רוצים לקבל חוות דעת פריצת דיסק לפני שתשקלו לעבור ניתוח, תשאלו בוודאי למי פונים. כדי לקבל את חוות הדעת המלומדת, למשל חוות דעת פריצת דיסק, לצורך טיפול בפריצת דיסק בגב תחתון או טיפולים אחרים, אתם מוזמנים להכיר את ד"ר גד ולן. כיום, מנהל יחידה לניתוחים בעמוד השדרה, באחד מבתי החולים הגדולים בארץ. מוכר כמומחה גם להעניק חוות דעת משפטית לפריצת דיסק. לד"ר גד ולן מרפאות הזמינות עבורכם, גם במרכז וגם בדרום.

חוות דעת אורטופדיה

חוות דעת אורטופדיה לא נדרשת בכל פעם שנתקפים בכאב גב חולף או אם הברך כואבת. חוות דעת מלומדת נדרשת כאשר ברור כי על הפרק עומד מצב רפואי מורכב או כאשר עשוי להידרש טיפול כירורגי. מקובל למשל לפנות לקבל חוות דעת פריצת דיסק. ומלבד חוות דעת פריצת דיסק בגב העליון או בצוואר מומחה עשוי להעניק חוות דעת או טיפול בפריצת דיסק בגב תחתון. אך מלבד חוות דעת שניה, אורתופד מומחה עשוי לעבוד במשולב עם עורכי דין, אשר צריכים חוות דעת משפטית לפריצת דיסק.

חוות דעת משפטית לפריצת דיסק

כאשר חוות דעת פריצת דיסק דרושה מטעמים משפטיים, מה זה אומר בעצם? חוות דעת אורטופדיה במשמעות של חוות דעת משפטית לפריצת דיסק נדרשת במגוון מצבים משפטיים. הרופא עשוי להעיד בבית המשפט, בתביעה הקשורה עם רשלנות רפואית שבוצעה במוסד רפואי כזה או אחר. חוות הדעת תוכל לקבוע האם טיפול בפריצת דיסק בגב תחתון בוצע באופן רשלני או שאולי הרופא המטפל פעל כשורה. חוות דעת פריצת דיסק יכולה להינתן גם במסגרת תביעה אל מול חברות הביטוח, לקבלת פיצוי או על מנת לאשר תגמולים או פיצוי שנשללו.

טיפול בפריצת דיסק בגב תחתון

מי שמעניק חוות דעת משפטית לפריצת דיסק חייב להיות רופא בכיר ועתיר ניסיון. רופא מתחיל לא יהיה מוסמך באמת להעניק חוות דעת פריצת דיסק או חוות דעת אורטופדיה בכלל, בסיטואציות המצריכות הרבה ידע וניסיון. ד"ר גד ולן, בעל שנות ניסיון רבות במתן חוות דעת פריצת דיסק הינו גם בעל ידע שאין ערוך לו במתן טיפול בפריצת דיסק בגב תחתון, טיפולים בעקמת וניתוחי גב.

 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: