מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לניתוחי גב

אם הגב שלכם מציק לכם, אם בחברה טובה. זו תלונה מאוד נפוצה. אך מתי פונים למרפאתו של מומחה לניתוחי גב? בין היתר, מומחה לבעיות בגב הוא הכתובת לטיפולים כירורגיים בעקמת. בתור מומחה לניתוח גב הוא יכול לבצע בהצלחה קיבוע הנדרש בעמוד השדרה. מומחים לבעיות בגב מבצעים גם ניתוחי למינקטומיה. כמובן שיש עוד מקרים רבים שבהם מומלץ להתייצב במרפאתו של מומחה לניתוחי גב. למשל לצורך ניתוחי מיקרודיסקטומיה. חיפשתם מומחה? אתם מוזמנים למרפאתו של ד"ר גד ולן. מנתח גב ורופא בכיר ועתיר ניסיון.

מומחה לבעיות בגב

אם אתם סובלים מכאבי גב קשים, מומחה לניתוחי גב לא בהכרח ימליץ על ניתוח מחר או מחרתיים. אם לא ידעתם, מומחה לבעיות בגב יעיד כי מרבית המטופלים הסובלים מכאב גב קשה לא מגיעים בסופו של דבר לניתוח. מומחה לניתוח גב נכנס לתמונה רק אם ברור כי הסיבה לכאב איננה מתיחה בשריר או שינוי ניווני מינורי. מומחים לבעיות בגב יכולים לסייע עם פתרונות שונים, החל מחגורת לתמיכה בכתפיים וכלה בטיפול כירופרקטי. אך במידה וצריך, מומחה לניתוחי גב יוכל להביא לשיפור דרמטי בשלל כאבים וסימפטומים לא פחות קשים.

מומחה לניתוח גב

מדוע מומחה לניתוחי גב עשוי להמליץ על ניתוח? מומחה לבעיות בגב עשוי לנתח אם הכאב חריף ואיננו מאפשר תפקוד שגרתי. אם אותרה פריצת דיסק אשר מלווה בכאב המקרין אל הרגל, מומחה לניתוח גב עשוי לנתח. מומחים לבעיות בגב ינתחו במקרים שבהם התפתחה חולשה בגפיים, כתוצאה מפריצת דיסק או נזק אחר כגון הסתיידות. ד"ר גד ולן הינו מומחה לניתוחי גב שתמיד עומד לשירותכם. לצד היותו אורתופד וכירורג פרטי הוא גם נושא בתפקיד בכיר בבית החולים לניאדו (מנהל יחידת ניתוחי גב ועמוד השדרה). בנוסף, מכהן כנשיא של איגוד מנתחי עמוד השדרה בארץ.

מומחים לבעיות בגב

אין בנמצא יותר מדי מומחים לבעיות בגב אשר מאחוריהם שנות ניסיון רבות כשל ד"ר גד ולן. אם אתם מחפשים רופא בכיר שהוא גם מומחה לניתוחי גב, איש מקצוע שהוא גם סימפטי ומשרה תחושת ביטחון בקרב המטופלים, הזמינו תור והיווכחו בעצמכם. בתור מומחה לבעיות בגב, מוכר ד"ר גד ולן גם כמי שמספק חוות דעת לגורמים מקצועיים שונים, בבתי החולים ומחוצה להם. מומחה לניתוח גב וגם לטיפול בעקמת. בקיא גם בטיפול זעיר פולשני וגם מבצע ניתוחים בשילוב מערכת הדמיה חדשנית ומתוחכמת. ד"ר גד ולן מומחה לניתוחי גב, אתם בידיים טובות.

 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: