מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

מומחה עמוד שדרה

רבים מאיתנו סובלים מכאבי גב מסיבות שונות, בתדירות משתנה ובעוצמות שונות. למדנו לחיות עם הכאב, וסביר להניח כי, כאנשים בוגרים ועסוקים, הוא איננו מריץ אותנו אל מרפאתו של מומחה עמוד שדרה בכל פעם שהוא תוקף אותנו. אבל, למרות ההתעלמות (לעיתים, חסרת האחריות) מהכאב, חשוב לדעת כי ל"גב" שלנו - או, ליתר דיוק - לעמוד השדרה המצוי בתוכו, ישנה חשיבות מכרעת לתפקוד היומיומי שלנו, ולכן, אין מקום לזלזול בכאב לכשהוא מופיע באזור זה. אין זאת אומרת כי כל כאב גב צריך להדאיג אותנו, אולם בהחלט, בכל הנוגע לעמוד השדרה ובריאותו, יש להימצא כל העת עם אצבע על הדופק, על מנת לאתר בעיה קיימת מוקדם ככל האפשר!

מתי קיים צורך בבדיקת מומחה עמוד שדרה?

מומחה עמוד שדרה הוא אורטופד מומחה, המתמחה בעמוד השדרה - אותן חוליות החיוניות לתפקוד היומיומי התקין שלנו. מאחר ועמוד השדרה מהווה את הבסיס לחיבור איברי הגוף, הוא משפיע על תפקודם של האיברים האחרים ואף מושפע מהם. בשל כך, למשל, רבים המקרים בהם בעיה בעמוד השדרה (למשל, פריצת דיסק או היצרות תעלת חוט השדרה המותני) תשפיע על הגפיים ותקרין אליהן את הכאב. לכן, תחושת נימול או הרדמות מקומית, חולשה של הגפיים, כאב המוקרן אל הידיים או הרגליים, הפרעה בסוגרים או כאב אשר נמשך מעל לשישה שבועות (גם אם הוא מופיע לסירוגין) - מצריכים פניה אל מומחה עמוד שדרה. זאת, מאחר והם עלולים לסמן על קיומה של בעיה בעמוד השדרה, אשר בה, כאמור, רצוי לטפל בהקדם.
 
 

ד"ר גד ולן - מומחה עמוד שדרה

ד"ר גד ולן הוא מומחה עמוד שדרה, מנהל יחידת ניתוחי עמוד השדרה בבית החולים לניאדו ונשיא איגוד מנתחי עמוד השדרה בישראל. במרפאתו של ד"ר ולן מאמינים, כי המטופל צריך לקבל את המידע המלא והמקיף ותמיכה מלאה לאורך כל התהליך, החל מגילוי הבעיה ועד להחלמתו המלאה של המטופל. כתוצאה מכך, נהנים מטופלי המרפאה מניסיונו הרב של הד"ר, מטיפולו המקצועי האישי ומזמינות של 24/7 לפני ולאחר הניתוח.

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

סוגי ניתוחים:

מאמרים: