מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

ניתוחי גב פריצת דיסק

במידה וטיפול ממושך בסיוע כירופרקטור או פיזיותרפיסט לא הועיל, יתכן מאוד ותקבלו המלצה על ניתוחי גב פריצת דיסק. אם אתם סובלים מכאבים בגב התחתון, זאת לא אומרת באופן אוטומטי כי תצטרכו פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח. לעיתים, כאשר המטופל מדווח על כאב חזק וממש בלתי נסבל, המקור הוא למעשה מתיחה חזקה של השרירים. מתי יהיה צורך לבצע פריצת דיסק גב תחתון ניתוח? למשל כאשר נמצא שקיימת פריצת דיסק ויש השלכות חריפות. ניתוחי פריצת דיסק גב תחתון יכולים להידרש למשל כאב הכאב מלווה בנזק עצבי. יש מטופלים אשר אצלם ניתוחי גב פריצת דיסק נועדו לפתור בעיה של חולשה בגפיים התחתונות. למי פונים? ד"ר גד ולן מומחה לבעיות גב, הינו בעל תפקיד בכיר ברפואה הציבורית וכן בעל מרפאות פרטיות שעומדות לרשותכם.

פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח

הכירופרקטור, עם כל הרצון הטוב, לא יכול להחליף את כל אותם ניתוחי גב פריצת דיסק. יש מקרים שבהם ניתן להקל, ואם זה מתאפשר אכן עדיף לנקוט באמצעים שמרניים. אבל יש ומופיעים כאבים קשים מאוד, המטופל שמאבד שליטה על הסוגרים. פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח (או ניתוח באזור אחר של הגב) עשוי להיות חסר תחליף. חשוב לציין כי מי שמקפיד בגיל צעיר על חיזוק שרירי הבטן, מועיל לעצמו ולגבו. פריצת דיסק גב תחתון ניתוח יכול להיות תוצאה של יציבה שגויה, חולשת שרירים או פציעות מכאניות. רוצים לדעת יותר? חוות דעת לגבי ניתוחי פריצת דיסק גב תחתון וכל המשמעויות של ניתוחי גב פריצת דיסק במרפאתו של ד"ר גד ולן.

פריצת דיסק גב תחתון ניתוח

במקביל למה שציינו לעיל, אין זה מן הנמנע שמטופל יסבול ממתיחה חזקה בשרירי הגב ולמרות זאת הוא יופנה לביצוע ניתוחי גב פריצת דיסק. פעמים רבות עולה כי המטופל סובל מכמה תופעות המביאות לכאבים בגב. פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח, הסיבה יכולה להיות משולבת. מצד אחד, פריצת דיסק גב תחתון ניתוח בשל פריצה המשולבת עם מתיחה חזקה בשרירים. מצד שני, יתכן כי ניתוחי פריצת דיסק גב תחתון יומלצו בשל פריצת דיסק בשילוב שינויים ניווניים. החשוב הוא כי ניתוחי גב פריצת דיסק יכולים להביא להקלה דרמטית.

ניתוחי פריצת דיסק גב תחתון

ניתוחי גב פריצת דיסק יכולים להתבצע בכמה שיטות. פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח עשוי לעורר חששות. אך בידיים אמונות, פריצת דיסק גב תחתון ניתוח הינו בעל אחוזי הצלחה טובים מאוד. ניתוחי פריצת דיסק גב תחתון, רוצים לדעת יותר? ד"ר גד ולן המנוסה מעניק חוות דעת,  בדיקה וכן ניתוחי גב פריצת דיסק.
 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: