מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

ניתוחי מיקרודיסקטומיה

איש איננו שש לעבור ניתוח. לא לפני שמבררים אם יש חלופות שאינן פולשניות. גם ההחלטה לעבור ניתוחי מיקרודיסקטומיה איננה שונה. אלה הם ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה. אפשר לקרוא להם ניתוחי גב, אפשר לכנותם אותם ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה המותני, אך השאלה החשובה היא – היכן לעבור את הטיפול. למעשה, חשוב יותר לדעת בידי מי תפקידו את הגב היקר שלכם. למידע מפורט אודות ניתוח מיקרודיסקטומיה אתם מוזמנים לפנות לרופא המומחה ד"ר גד ולן (כיום מנהל יחידה לניתוחי עמוד השדרה). וכעת נראה מהם ניתוחי מיקרודיסקטומיה ועוד כמה דברים הנוגעים לכך.

ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה

ראשית חוכמה, כדאי לומר כמה מילים לגבי המצבים שבהם נשקול לבצע ניתוחי מיקרודיסקטומיה. רופא עשוי להציע ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה אם טיפול שמרני או טיפול נגד הכאב לא צלחו. ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה המותני למשל, יכול לסייע לחולה שאיבד באופן כלשהו תחושה, עקב פגיעה עצבית למשל. לחץ על שורשי העצבים יכול להיות מאוד לא נעים בלשון המעטה. כאשר הסבל בשל פריצת דיסק קשה מנשוא, אם הכאב מקרין לאזורים נוספים, למשל לעבר הרגליים, ניתוח מיקרודיסקטומיה עולים על הפרק. למידע נוסף וקביעת תור וחוות דעת לפני ניתוחי מיקרודיסקטומיה, פנו למרפאה של ד"ר גד ולן, מומחה לניתוחים עם או בלי קיבוע.

ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה המותני

ניתן לומר כי ניתוחי מיקרודיסקטומיה לא מומלצים בכל מקרה של כאב גב. ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה נועדו לתת מענה כאשר מאובחן כאב על רקע עצבי עם הקרנה משמעותית. ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה המותני נעשים בהרדמה מלאה. לרוב תתבצע פרוצדורה אחורית, כלומר הכניסה היא מכיוון גבו של המטופל. המנתח מגיע בזהירות אל המקום שבו ישנה פריצת דיסק מתוך מטרה לסלק את אותו חלק הפוגע בעצבים. למרות שמו של הטיפול, ניתוח מיקרודיסקטומיה, שעלול להישמע אקזוטי, למעשה המצב הפוך. זהו אחד הניתוחים האורתופדיים הנפוצים, על כל פנים באזור הגב. ניתוחי מיקרודיסקטומיה מהווים שיפור גדול לעומת טכניקות טיפול וותיקות. זוהי גישה זעיר פולשנית בשילוב אנדוסקופ.

ניתוח מיקרודיסקטומיה

על מנת להבין את כל ההיבטים השונים של ניתוחי מיקרודיסקטומיה, אין להסתפק במידע כללי. אם אתם מרגישים כי חסר לכם מידע לגבי ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה, אם ניתוח מיקרודיסקטומיה דרוש לכם או ליקיריכם, פנו למרפאה של ד"ר גד ולן. תוכלו לקבל חוות דעת מקיפה ומסודרת. אין תחליף לניסיון ניכר בביצוע ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה המותני. אין תחליף לוותק. ד"ר גד ולן מומחה לטיפול בעקמת, ניתוחי מיקרודיסקטומיה וטיפולים רבים אחרים.
 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: