מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

ניתוחי עמוד שדרה

לא כל ניתוחי עמוד שדרה כוללים בהכרח קיבוע. לצד אפשר לביצוע ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע בהינתן סיטואציה אחרת אפשר בהחלט לבצע גם ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע. אם אתם צריכים לברר מידע לגבי ניתוחי עמוד שדרה מותני עבור קרוב משפחה או ידיד או אפילו לעצמכם, אתם צריכים מומחה של ממש. מומחה הבקיא בכל הסוגים של ניתוחי עמוד שדרה, לרבות בשיטות המתקדמות ביותר. ד"ר גד ולן, שאולי מוכר לכם מבית החולים סורוקה או אולי מלניאדו, מנהל גם מרפאות פרטיות שעומדות לרשותכם.

ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע

במידה ואורתופד קבע שהטוב ביותר יהיה לבצע ניתוח עם קיבוע, ניתן כיום לבצע קיבועים בדרכים שלא היו אפשריות בעבר. בזכות מחקרים חדישים וציוד הדמיה משוכלל, ניתוחי עמוד שדרה הם היום עולם אחר לגמרי. ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע יוכל להשיג תוצאות יוצאות מן הכלל. אך השאיפה היא במידת האפשר לבצע ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע בברגים או בלוחיות. ד"ר גד ולן ביצע עד כה מספר גדול מאוד של ניתוחי עמוד שדרה מותני ושל ניתוחי עמוד שדרה בכלל. תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ, חוות דעת, טיפול או ניתוח.

ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע

מעניין לדעת מתי ניתוחי עמוד שדרה עשויים להביא למהפך באיכות החיים. ולא מדובר רק בתיקון של עקמת או של פריצת דיסק. ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע או ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע יכולים לסייע למשל כאשר האבחנה הינה היצרות של תעלת השדרה. לפעמים זה קורה בשל הזדקנות ובלאי. עשויה להיות השפעה של תהליכי התנוונות. גם יציבה לא טובה לאורך שנים, שימוש בכיסאות לא מתאימים ומיעוט בפעילות גופנית תורמים את תרומתם. תיקון המצב באמצעות ניתוחי עמוד שדרה מותני או ניתוחי עמוד שדרה אחרים בהחלט אפשרי. אם טיפול שמרני לא פתר את הבעיה, אם ישנם כאבים, מגבלות בתנועה, פגיעה במערכת העצבית, מנתח אורתופדי בהחלט יכול לסייע.

ניתוחי עמוד שדרה מותני

את ההחלטה על ביצוע ניתוחי עמוד שדרה לא מקבלים כלאחר יד. ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע או ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע לא מבוצעים בדרך כלל מהיום למחר. תהליך של אבחון, לפעמים גם ניסיון לשיקום על ידי כירופרקטור, אוסטיאופת או פיזיותרפיסט בהחלט רצויים וחשובים. אם הגעתם לרגע המכריע, אם אתם צריכים להחליט, ניתוחי עמוד שדרה מותני כן או לא, הנכם מוזמנים להתייעץ עם ד"ר גד ולן. מומחה בעל שם המבצע ניתוחי עמוד שדרה על סוגיהם השונים.
 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: