מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

פריצת דיסק מותני ניתוח

עמוד השדרה מחבר בין הגולגולת לגב וממשיך עד לאגן ולעצם הזנב. זהו מרכיב מרכזי של מערכת השלד ותכליתו – הגנה על חוט השדרה. פגיעות גב או פריצות דיסק למיניהן עלולות להביא לכאבים קשים ולבעיות תפקוד. במידה וטיפול שמרני לא עולה יפה, פריצת דיסק מותני ניתוח יילקח בחשבון. המנתח שהוא גם בעל ידע באורתופדיה עשוי לבצע ניתוחי פריצת דיסק מותני בהתאם לממצאים הקליניים. ניתוחי פריצת דיסק ניתוח יכולים להחליף דיסק. ניתן ליצור קיבוע ולאפשר לגב לנוע שוב בחופשיות. ולמי פונים בכדי לבצע ניתוחי פריצת דיסק בגב? ד"ר גד ולן מומחה לאיתור, אבחון וטיפול בבעיות גב. חוות דעת וטיפול של פריצת דיסק מותני ניתוח על ידי מנהל יחידת ניתוחים בעמוד השדרה, בבית חולים לניאדו.

ניתוחי פריצת דיסק מותני

מדוע פריצת דיסק מותני ניתוח הינו בעל השפעה דרמטית כל כך? ניתוחי פריצת דיסק מותני נועד לשים סוף לכאבים, לאי נוחות, למגבלה בתנועה. עבור חלק מן המטופלים, ניתוחי פריצת דיסק ניתוח נועד להשאיר מאחור אי נוחות על רקע עצבי. פריצת הדיסק מונעת מן החוליות את אותה שכבה המפרידה ביניהן באופן טבעי. למרות שהדיסק חזק וגמיש גם יחד, מחלה, הרמת משקל כבד, חולשה של שרירי הגב, כל אלה יכולים להביא לבלט ולאחר מכן לפריצה. ניתוחי פריצת דיסק בגב מחזירים את האיכות לחיים. פריצת דיסק מותני ניתוח על ידי רופא ידוע לשם, גם לכם מגיע הטיפול הטוב ביותר.

ניתוחי פריצת דיסק ניתוח

טיפול אפשרי לא רק אם ישנה פגיעה באזור המותן. פריצת דיסק מותני ניתוח, זה ייעשה כאשר מוקד הבעיה הוא באזור המותן. חוליות אלה הן 5 במספר. ניתוחי פריצת דיסק מותני יכולים להתבצע כאשר באחד מחמשת החוליות הללו ישנה פריצה בדיסק. אך מלבד ניתוחי פריצת דיסק ניתוח בסביבה המותנית, יש מטופלים שנדרשים לטיפול באזור אחר. ניתוחי פריצת דיסק בגב יכולים להתבצע גם באזור הצוואר. לצד פריצת דיסק מותני ניתוח אפשרי גם טיפול בגב התחתון, אם הנזק מאותר דווקא שם.

ניתוחי פריצת דיסק בגב

אם המליצו לכם על פריצת דיסק מותני ניתוח ואתם זקוקים לחוות דעת נוספת, ד"ר גד ולן יכול לקבלכם באחת ממרפאותיו, בתל אביב או בבאר שבע. כמומחה בעל ניסיון עם הרבה מאוד ניתוחי פריצת דיסק מותני הוא כבר ראה הכל ושמע הכל. ניתוחי פריצת דיסק ניתוח מתבצעים כיום גם בטיפולים זעיר פולשניים. רוצים לדעת כיצד ניתוחי פריצת דיסק בגב יועילו לכם או באיזו שיטה ניתן לבצע פריצת דיסק מותני ניתוח? קבעו תור ופגשו בד"ר הוותיק והמנוסה גד ולן.
 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: