מומחה לכירורגיה אורתופדית
וניתוחי עמוד שדרה

מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה

פריצת דיסק צווארי טיפול

ישנם אנשים אשר נהנים מאיכות חיים גבוהה גם אם אובחנה אצלם פריצת דיסק. אבל אחרים אינם כה ברי מזל. אם ישנה מגבלה בתנועה, אם יש כאבים חזקים חייבים לטפל. פריצת דיסק צווארי טיפול יכול להיעשות באמצעים שמרניים, ללא ניתוח. אם התוצאות אינן משביעות רצון והמטופל שב שוב ושוב להתייעצות עם האורתופד, ניתוח דיסק צווארי יעלה על הפרק. ניתוחי פריצת דיסק צווארי טיפול נעשים כיום בדרכים יותר מעודנות ויותר בטוחות. ניתן בהחלט לטפל גם בבלט. טיפול בבלט דיסק צווארי יכול למנוע את פריצת הדיסק בשלב מאוחר יותר. ד"ר גד ולן מומחה לכירורגיה אורתופדית, מהבכירים בארץ, עומד לרשותם. פריצת דיסק צווארי טיפול ברמה מקצועית גבוהה ביותר וכן מתן חוות דעת רפואית.

ניתוחי פריצת דיסק צווארי טיפול

אילו אפשרויות עומדות בפני מי שמחפש פריצת דיסק צווארי טיפול? להלן נסקור את הנושא. ניתוחי פריצת דיסק צווארי טיפול יכולים להתבצע בפרוצדורה המכונה גישה קדמית. הרופא מבצע פעולה מאוד עדינה וזהירה. ניתוח דיסק צווארי לא מחייב חתך גדול וניתן להסתפק במינימום, פעולה מאוד זעירה. בשונה לעומת טיפול בבלט דיסק צווארי, מחליפים את הדיסק הטבעי בתחליף מלאכותי. אותו תחליף מדמה את פעולת הדיסק. פריצת דיסק צווארי טיפול מסוג זה מחזיר את טווח התנועה של הצוואר.

ניתוח דיסק צווארי

חשוב להוסיף כי ניתוח דיסק צווארי שכולל הכנסת דיסק מלאכותי איננו האפשרות היחידה. יש עוד סוגים של ניתוחי פריצת דיסק צווארי טיפול. ניתן למשל לבצע קיבוע של החוליות בצורות אחרות, אפילו ללא שימוש בלוחית. כדאי להוסיף כי פריצת דיסק צווארי טיפול לא כרוך  בדרך כלל בהחלמה מסובכת או ארוכה מאוד. אם נדרש טיפול בבלט דיסק צווארי או אם מבצעים פריצת דיסק צווארי טיפול באמצעות ניתוח, בדרך כלל השחרור מהאשפוז נעשה בתוך יום או יומיים.

טיפול בבלט דיסק צווארי

אין זה מן הנמנע כי טיפול בבלט דיסק צווארי יהיה הכרחי על מנת למנוע נזק נוסף. בלט עשוי ליצור לחץ על חוט השדרה ולהביא לשורה של מגבלות. אין ספק כי פריצת דיסק צווארי טיפול יכול להיות בעל השלכות חיוביות שונות. למשל מטופלים שעברו ניתוחי פריצת דיסק צווארי טיפול מספרים על שחרור מכאבים בגפיים (זרועות, רגליים). יש מטופלים שעבורם ניתוח דיסק צווארי משחר כאבים בכפות הידיים או אפילו קשיים בבליעה. רוצים לדעת כיצד פריצת דיסק צווארי טיפול יוכל לעזור לכם? חוות הדעת של ד"ר גד ולן הינה הצעד הגדול בדרך לפתרון.
 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים: